Registrace nového účtu

UWAGA!
Na podstawie kolejności zgłoszeń będzie generowana lista startowa!

Ważne!
Rejestrując się na naszej stronie i poprawnie wypełniając formularz rejestracji (kierowca, pilot + dane pojazdu) utworzycie własne konto. W przyszłości chcąc zgłosić akces udziału w imprezie, po zalogowaniu się wybierzecie daną imprezę a dane (kierowca, pilot + pojazd) zostaną automatycznie do niej przypisane.
Będziecie mogli poprawić dane np. zmiana pilota lub pojazdu ale cała procedura jest uproszczona zatem przy pierwszej rejestracji na stronie prosimy o rzetelne wypełnianie formularza kompletnymi danymi.
Pole oznaczone * musi zostać obowiązkowo wypełnione.
Będą Wam potrzebne: prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu, polisa ubezpieczenia OC i ew. NNW.
Ku Waszej wygodzie przy odbiorze administracyjnym i BK będziecie tylko sprawdzać i podpisem potwierdzać zgodność danych.

Numer I.C.E. “In Case of Emergency” jest wskazanym przez Was numerem kontaktowym, dzięki któremu, w sytuacji zagrożenia ratownicy mogą nie tylko powiadomić bliską Wam osobę o zaistniałej sytuacji ale także by zdobyć od niej informacje, które mogą decydować o Waszym życiu i zdrowiu (np. uczulenia, ew. leczone choroby takie jak np. cukrzyca czy przyjmowane leki). Dla Waszego bezpieczeństwa numer I.C.E. powinniście mieć także zapisany w książce telefonicznej w telefonie komórkowym.

Kategorie
Data řidiče

Pilotní data

Detaily vozu

Přihlašovací heslo

Prohlašuji, že jsem si přečetl pravidla Super Rally. Vyplněním výše uvedené přihlášky plně akceptuji její podmínky během Super Rally událostí.. Przeczytaj regulamin tutaj.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů, abych mohl vstoupit do soutěže a umístit je na seznamy přihlášek a na startovní listiny, včetně webových stránek.