4. runda GEPA Logistics SUPER RALLY - 2-4 czerwca 2017, Mielnik (woj. podlaskie)

Do samej wschodniej granicy Polski dotrą uczestnicy czwartej rundy Gepa Logistics Super Rally. W podlaskim Mielniku, na Wysoczyźnie Drohickiej, nad rzeką Bug - w dawnym mieście królewskim, silnie związanym z Jagiellonami - już w najbliższy weekend rozpocznie się kolejna odsłona rywalizacji. Pierwszy raz, w ramach Super Rally, zawodnicy powalczą na fantastycznych podlaskich bezdrożach w klasach moto, quad, SSV, samochody terenowe. Tereny Gminy Mielnik nazywane są "Bieszczadami Podlasia" i nie bez powodu, bo znajdują się tu najwyższe wzniesienia na wschód od Warszawy.

Dwa Odcinki Testowe dadzą łącznie 150 km ścigania! W przerwach pomiędzy poszczególnymi sekcjami polecamy spróbowania smakołyków z regionalnej kuchni. Całości wakacyjnej atmosfery dopełni ulokowanie parku maszyn w malowniczej scenerii, tuż nad Bugiem.

W piątek, 2.06.2017 zapraszamy od godziny 15:00 do biura imprezy, gdzie odbędzie się rejestracja zawodników, odbiory administracyjne i badania kontrolne. O 19:00 ruszy widowiskowa kawalkada rajdówek. Przypominamy, że objazd trasy jest obowiązkowy dla wszystkich zapisanych uczestników. W sobotę, 3.06.2017 dzień zacznie się od odprawy załóg o godz. 8:15, a pierwszy zawodnik przekroczy Start Honorowy o 9:00. W niedzielę, 4.06.2017 zawodnicy ruszą godzinę wcześniej. Zakończenie i dekorację zwycięzców przewidziano na godzinę 15.00. Dodatkowa atrakcją imprezy oraz atrakcją dla kibiców i fotografików będzie sobotni Super Oes o Puchar Wójta Gminy Mielnik o godzinie 17:30. Ten odcinek będzie wliczany do klasyfikacji rundy, ale również będzie okazją do wyłonienia zwycięzcy Pucharu.

W ramach serii GEPA Logistics Super Rally 2017 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power - zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad i SSV powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w IV rundzie Pucharu Can-Am Super Rally.

Zapraszamy mieszkańców gminy Mielnik i okolic do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia (rozwiązanie konkursu 4 czerwca o 15:00 podczas zakończenia, adres na który można przesyłać zdjęcia: super.rally4x4@gmail.com). A tych, którzy chcieliby spróbować swych sił za kierownicą pojazdów SSV Can-Am Maverick, również zachęcamy do odwiedzenia bazy rajdu i zapisania się na jazdę testową.

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: Gepa Logistics, Gmina Mielnik, TAG Heuer, Taurus Sea Power, Can-Am, iXXL Studio Reklamy Kielce, iDrukarnia.pl, NTT System, Manta, Inflandia, Mudmaster.pl, Tubes International, kosmetyki samochodowe GS27, Hotel Bania**** – Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, JP Oils - Rock Oil Polska, Kager, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, eopony4x4.pl, MercedesAutoCentrum.pl, Czapki Kegel-Błażusiak, Moto-Ar Arkadiusz Szcześniak, Ośrodek Wypoczynkowy „U Floriana” w Mielniku, „Panorama” - noclegi i restauracja w Mielniku.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: http://www.super-rally.eu i na facebook’u: http://www.facebook.com/super.rally4x4
Zapisy: http://www.super-rally.eu/users/register/

BIURO IMPREZY: 
Ośrodek Wypoczynkowy "u Floriana"
ul. Bugowa 10, Mielnik 17-307
mapa: https://goo.gl/maps/PAJ2U2ALAcq
PARK MASZYN:
Topolina nad Bugiem w Mielniku
ul. Brzeska 47-49, Mielnik 17-307
BAZA NOCLEGOWA (pokoje w poniższych ośrodkach będą rezerwowane TYLKO na hasło "SUPER RALLY":
1."Panorama" - noclegi i restauracja, tel.: 782 866 186
2. Ośrodek Wypoczynkowy "u Floriana", tel.: 85 65 77 227 lub 785 922 940 lub 785 704 236

 

wróć do listy aktualności