Mistrz Zimy SJCAM Super Rally / Puchar Can-am 2019

Data imprezy: 2019-01-11 do 2019-01-12
Miejsce: gmina Sobków (woj. świętokrzyskie)


Opis imprezy
Edycję wspiera firma Tombet.
Przygotowujemy dla Was ok. 20 km w dwóch oesach, które będą powtarzane kilkukrotnie. Ponieważ dzień jest krótki, a chcemy, by nasi Zawodnicy mieli szansę zrobić jak najwięcej kilometrów podczas tej edycji, przy jak najkrótszym oczekiwaniu na start, ogłaszamy limit 80 załóg. Będzie również lista rezerwowa!

Mamy SUPER wiadomość dla klas Quad 2x4 i Quad 4x4!!!!!!!! Nasz Sponsor, firma oponyquad.pl ufundował DWA KOMPLETY OPON dla zwycięzców Mistrz Zimy Sjcam Super Rally / Puchar Can-am w Sobkowie! 

Piątek, 11.01.2019:
15:00 - 21:00 - Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów
(Hotel „Grafit” **** ul. Kielecka 120, Kostomłoty Pierwsze k/Kielc  26-085)
Klasy: Quad 2x4, Quad 4x4, SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport, Szybcy i wścieki do 130 KM.

Sobota, 12.01.2019:
7:45 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi (zbiórka pod Szkołą Podstawową w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).
8:45 - Odprawa zawodników w biurze imprezy (Szkoła Podstawowa w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).
9:00 - START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej (Szkoła Podstawowa w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).
20:00 - Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom 
Mistrz Zimy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom Mistrz Zimy Pucharu Can-Am Super Rally w Hotel „Grafit”.
Przedstawienie projektu Super Rally na 2019 rok.

Uwaga, tylko te osoby, które zarejestrują się na Mistrz Zimy SJCAM Super Rally / Puchar Can-Am w Sobkowie do niedzieli, 2.12.2018 i wystartują, otrzymają T-shirt rundy GRATIS.  LISTA osób: T-shirt_Sobków
 

Baza imprezy
BAZA NOCLEGOWA:
Miło nam poinformować, że bazą noclegową podczas Mistrz Zimy Sjcam Super Rally, 11-12.01.2018 będzie Hotel Grafit **** , w którym również mieścić się będzie biuro Super Rally (zapisy: piątek od 15:00 do 21:00), a także tam odbędzie się uroczyste zakończenie (sobota, godz. 20:00) i przedstawienie projektu Super Rally 2019 rok.

Hotel „Grafit” ****
ul. Kielecka 120
26-085 Kostomłoty Pierwsze k/Kielc
Tel. 41/303 22 25
www.grafithotel.pl

Zapisani na imprezę
Lp. Klasa Imię kierowcy Imię pilota Nazwa klubu Marka pojazdu
1 Quad 2x4 Mirosław Wojnowski ATV Racing Team KTM XC
2 Quad 2x4 Patryk Goński RST RACING TEAM Yamaha YFZ450
3 Quad 2x4 Marek Kreja Road4You Kawasaki KFX-450R
4 Quad 2x4 Grzegorz "Geny" Pastwa BKM Racing KTM 525 XC
5 Quad 2x4 Mariusz Sylwester Taczyński * Suzuki LTR 450
6 Quad 2x4 Marcin Wilkołek ATV KOTOŃ Suzuki LTR 450
7 Quad 2x4 Marcin Kłósek TMC Tarnów Yamaha YFZ R
8 Quad 2x4 Maksym Szulc Max Quad Team Polaris Outlaw 525 irs
9 Quad 2x4 Marcin Woźniak Motoklub Olsztyn Ktm 525 xc
10 Quad 4x4 Artur Gajda TOMBET TEAM Can-am Renegade
11 Quad 4x4 Irek Ostafin ATV KOTOŃ Kymco Huricane 1,5dci
12 Quad 4x4 Marcin Florkiewicz SZWAGRY TEAM Can-am Renegade
13 Quad 4x4 Daniel Proskura SZWAGRY TEAM Can-am Renegade
14 Quad 4x4 Michał Masztalerz TOMBET TEAM Can-am Renegade XXC
15 Quad 4x4 Przemysław Dąbek SZWAGRY TEAM Can-am Renegade
16 Quad 4x4 Łukasz Łach * * PerfectMoto RACING Can-am Renegade
17 Quad 4x4 Łukasz Ozga TOMBET TEAM VONDER Can-am Renegade
18 Quad 4x4 Tomasz Gwóźdź TOMBET TEAM Can-am Bombardier Renegade
19 Quad 4x4 Krystian Szewczyk TOMBET TEAM Krycha Can-am Renegade
20 Quad 4x4 Rafał Chodakowski TOMBET TEAM Chodak Can-am Bombardier Outlander XMR
21 Quad 4x4 Sebastian Witas SNS Can-am Renegade
22 Quad 4x4 Adam Pietrzak ARmoto Rzezawa Polaris Sportsman
23 Quad 4x4 Robert Stefanowski ATV TEAM TUREK Can-am Renegade
24 Quad 4x4 Robert Kaszyński ATV TEAM TUREK Can-am Qutlander
25 Quad 4x4 Rafał Jawień Quadowa Grupa Południe Can-am Renegade
26 Quad 4x4 Leonard Tietianiec Łódzki Klub Offroadowy Can-am Bombardier
27 Quad 4x4 Rafał Maślanka Łódzki Klub Offroadowy Can-am Renegade
28 Quad 4x4 Paweł Kubas KUBAS Team Polaris Sportsman XP
29 Quad 4x4 Rafał Jagieła Atv Włoszczowa Motorbile KVF
30 Quad 4x4 Daniel Niemczyk SZWAGRY TEAM Polaris Scrambler 1000
31 Quad 4x4 Radosław Lindner Łódzki Klub Offroadowy Can-am Renegade 1000
32 Quad 4x4 Atv Kotoń Leszek Kotarba Atv Koton Can-am Renegade
33 Quad 4x4 Wojciech Czop CC-PRINT Can-am Renagade
34 Quad 4x4 Paweł Reising amk Małopolski Polaris scrambler
35 SSV Michał Chodań Dawid Pytko AMK Tarnów Yamaha YXZ1000R
36 SSV Waldemar Grudzień Sylwia Grudzień Grudzień Team Yamaha YXZ 1000R SE
37 SSV Sebastian Kwapiński Marlena Kwapińska PZF-TRANS Polaris RZR 1000
38 SSV Michał Borek Karolina Borek W L I Can-am Maverick 1000 R
39 SSV Roland Janiec Karolina Otko Marbet Lipsko Polaris RZR XP 1000
40 SSV Piotr Cierzniewski PC Rally Yamaha xyz100r
41 SSV Dawid Pytko * * * Yamaha yxz
42 SSV Janusz Kołodziej * * * Yamaha yxz
43 Sport Marcin Kruszewicz Jacek Felner PIS Mitsubishi Pajero
44 Sport Maciek Czarniecki Paweł Kulikowski * Mitsubishi Pajero
45 Sport Krzysztof Staniek Zbigniew Łazarczyk PAJERO Mitsubishi Pajero
46 Sport Leszek Kokoszka Michał Kokoszka Lelek 4x4 Rally Mitsubishi Pajero
47 Sport Marcin Wasilewski * * Podroze4x4 - Rally Team Suzuki Vitara
48 Sport Stanisław Kajdy Anna Kajdy KAJ Kielce Land Rover Defender
49 Sport Konrad Gola Piotr Raj MOTO RAD RACING TEAM Nissan Patrol
50 Sport Krzysztof Piętka Mariusz Piętka Garwolin 4x4 MITSHUBISHI PAJERO
51 Sport Marek Cymba . . . Mitsubishi L200
52 Super Sport Piotr Paliński Kamil Skowron PITERS MOTORS KICIA Kicia Kicia
53 Super Sport Waldemar Niezabitowski Mateusz Szymański Autowaldex UAZ 469B
54 Super Sport Tomasz Terlikowski Jakub Politowicz Infotec Racing Team Rage buggy 200R
55 Super Sport Tomasz Wesołowski Marcin Wesołowski auto-moto-wesoly Jeep Wrangler
56 Super Sport Mariusz Jeziorski Adrian Jeziorski Ekopur System Rally Team Mitsubishi Pajero
57 Super Sport Arkadiusz Krzemień Piotr Marzec ENERGOKRZEM Nissan Patrol
58 Super Sport Dżaba Dariusz Golonka Paweł Domagała . Jeep Wrangler
59 Szybcy i wściekli do 130 KM Waldemar Niezabitowski Mateusz Szymański Autowaldex Nissan Micra
60 Szybcy i wściekli do 130 KM Karol Lenkiewicz Szymon Grunwald Mońki team Suzuki Vitara
61 Szybcy i wściekli do 130 KM Tadeusz Rzeżuchowski Wojciech Jermakow Olsztyński Klub Rajdowy Dacia Duster
62 SSV Turbo Grzegorz Urbanik * * RST RACING TEAM Can-am Maverick X3 XRS
63 SSV Turbo Arkadiusz Szcześniak Michał Szcześniak MOTO-AR Can-am Maverick X3
64 SSV Turbo Bartosz Bachowski * * * Can-am Maverick X3
65 SSV Turbo Andrzej Biały Patryk Biały MOTO-AR Can-am Maverick XRS
66 SSV Turbo Adam Goński * * RST RACING TEAM Can-am Maverick X3 XRS
67 SSV Turbo Artur Brzozowski * * PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
68 SSV Turbo Radosław Michalski Marcin Wojnarowski PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
69 SSV Turbo Piotr Adamczyk Krzysztof Adamiec PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
70 SSV Turbo Roman Kulczycki Andrzej Chromik PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
71 SSV Turbo Marek Kubiczek Damian Gacek PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 DS
72 SSV Turbo Piotr Jaworski Przemysław Krzak MOTO-AR Can-am Maverick X3 XRS
73 SSV Turbo Tomasz Porebny Grzegorz Szulc Kmcross Lublin Can-am Maverick X3
74 SSV Turbo Rafał Papkala Brajan Rojek PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
75 SSV Turbo Mariusz Ornat Krzysztof Zobek PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
76 SSV Turbo Cezary Woch Marcin Krukar DC Racing Can-Am Maverick X3
77 SSV Turbo Robert Biały Angelika Biała MOTO-AR Can-am Maverick XRS
78 SSV Turbo Przemysław Turek Paweł Żak PURE MOTORSPORT Can-am Maverick X3 XRS
79 SSV Turbo Tomasz Majczak Radosław Turek PURE MOTORSPORT Can-am Maverick X3 XRS
80 SSV Turbo Tomasz Wojtyra Michał Pielużek Łódzki Klub Offroadowy Can-am Maverick X3
81 SSV Turbo Jakub Kęsek Jarosław Biela Gum-Art Rally Team Can-am Maverick X3 XRS
82 SSV Turbo Michał Szczurtek Sebastian Klonowski Łódzki Klub Offroadowy Can-am Maverick X3 XRS
83 SSV Turbo Tomasz Kasprzak Mika Häkkinen Quady ŚREM KT Racing Team Can-am Maverick X3 RC
84 SSV Turbo Paweł Kazana * * PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
85 SSV Turbo Konrad Ślusarz Jowita Marczak PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 RC
86 SSV Turbo Filip Otko Angelika Mrzygłód Lipsko Can-am Maverick X3
87 SSV Turbo Konrad Arasimowicz Michał Sierociuk CDS Can-am Maverick
88 SSV Turbo Piotr Otko * * Marbet Lipsko Can-am Maverick X3 XRS
89 SSV Turbo Adrian Stodulski Kinga Stodulska Pneuma-Tech Can-am Maverick XRC
90 SSV Turbo Daniel Konopka Mariusz Moskała * Can-am X3 XRS
91 SSV Turbo Michał Jóźwicki Wojtek Leks * Can-am Maverick X3
92 SSV Turbo Arkadiusz Kurek . . . Can-am Maverick X3 XRS