VII runda SJCAM Super Rally / Puchar Can-am / Oberon 3D edition / Chełmno

Data imprezy: 2018-10-12 do 2018-10-14
Miejsce: Chełmno (województwo kujawsko-pomorskie)


Opis imprezy
Piątek, 12.10.2018:
15:00 - 20:30 - Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
Klasy: Moto, Quad 2x4, Quad 4x4, SSV, SSV Turbo, Buggy Sport do 150 KM, Sport pow. 150 KM, Super Sport do 150 KM, Super Sport pow. 150 KM.
17:00 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

Sobota, 13.10.2018:
8:30 - Odprawa zawodników w biurze imprezy.
9:00 - START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

Niedziela, 14.10.2018:
8:30 - START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.
14:00 - Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom 
VII rundy SJCAM Super Rally Oberon 3D edition oraz zwycięzcom VII rundy Pucharu Can-Am Super Rally

BAZA IMPREZY
Ratusz, Rynek 28, Chełmno
PARK MASZYN:
Rynek w Chełmnie


BAZA NOCLEGOWA:
Hotel "Karczma Chełmińska"
ul. 22 Stycznia 1b
86-200 Chełmno
www.karczmachelminska.pl
tel. +48 566790605




----------------------------------------------------------------------------------


BIURO IMPREZY
Hotel Bania**** Thermal&Ski
34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 181 
Mapa: https://goo.gl/maps/QxPyYTDbZE42​
​BAZA IMPREZY: Kotelnica Białczańska
34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 181B 
​mapa: https://goo.gl/maps/J8zManjExCx​

Piątek, 9.11.2017:
15:00 - 21:00 - Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
Klasy: Moto, Quad 2x4, Quad 4x4, SSV, SSV Turbo, Sport do 150 KM, Sport pow. 150 KM, Super Sport do 150 KM, Super Sport pow. 150 KM.
20:00 - Odprawa zawodników w biurze imprezy.

Sobota, 10.11.2017:
8:00 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi.
9:30 - START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.
20:30 - Uroczyste zakończenie w Klubie Bania, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom Super Rally Epilog oraz zwycięzcom Pucharu Can-Am Super Rally oraz Mistrzom i ViceMistrzom Super Rally 2018.  Rozstrzygnięcie konkursu "Zostań Gwiazdą Fotografii".


-------------------


 
Hotel Bania**** Thermal&Ski - Kotelnica Białczańska

BAZA NOCLEGOWA:
1. Hotel Bania**** Thermal&Ski
34-405 ​Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 181  
Telefon: 18 534 43 70 
www.hotelbania.pl

2. Dom Wypoczynkowy Dolinka
34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 219
Telefon: 664 732 801

3. Dom Wypoczynkowy u Czerników
34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 223
Telefon: 784 303 851
www.pokojeuczernikow.pl


--------------------------

gmina Bukowina Tatrzańska / Kotelnica Białczańska

SJCAM Super Rally Epilog

Baza imprezy
Uwaga, tylko te osoby, które zarejestrują się na VII rundę SJCAM Super Rally / Puchar Can-Am w Chełmnie do niedzieli, 9.09.2018 i wystartują, otrzymają T-shirt rundy GRATIS.  LISTA: Lista-koszulki-Chełmno

Zapisani na imprezę
Lp. Klasa Imię kierowcy Imię pilota Nazwa klubu Marka pojazdu
1 Quad 2x4 ATV KOTOŃ Marcin Wilkołek ATV KOTOŃ Suzuki LTR 450
2 Quad 2x4 Patryk Goński RST RACING TEAM Yamaha YFZ450
3 Quad 2x4 Grzegorz Pastwa BKM Racing KTM 525 XC
4 Quad 2x4 Mariusz Sylwester Taczyński --- SUZUKI LTR 450
5 Quad 2x4 Dariusz Dopieralski D.Daro Yamaha Raptor
6 Quad 4x4 Robert Lamenta . . GRUPA 4X4 Can Am Renegade
7 Quad 4x4 Szymon Seweryn Quadowa Grupa Południe Polaris Scrambler XP
8 Quad 4x4 Przemysław Dąbek SZWAGRY TEAM Can-am Renegade
9 Quad 4x4 Marcin Florkiewicz SZWAGRY TEAM Can-am Renegade
10 Quad 4x4 Irek Ostafin ATV KOTOŃ Kymco Huricane 1,5dci
11 Quad 4x4 Artur Gajda TOMBET TEAM Can-am Renegade
12 Quad 4x4 Łukasz Ozga TOMBET TEAM VONDER Can-am Renegade
13 Quad 4x4 Michał Masztalerz TOMBET TEAM Can-am Renegade XXC
14 Quad 4x4 Łukasz Łach PerfectMoto RACING Can-am Outlander XXC 1000R
15 Quad 4x4 Tomasz Gwóźdź TOMBET TEAM Can-am Bombardier Renegade
16 Quad 4x4 BauLand Adam Krysiak MKS TRYB CZĘSTOCHOWA CAN AM RENEGADE
17 Quad 4x4 Daniel Proskura SZWAGRY TEAM Can-am Renegade
18 Quad 4x4 Daniel Niemczyk ŁCSM Moto-Strefa POLARIS SCRAMBLER 1000
19 SSV Waldemar Grudzień Sylwia Grudzień Grudzień Team Yamaha YXZ 1000R SE
20 SSV Michał Chodań Dawid Pytko AMK Tarnów Yamaha YXZ1000R
21 SSV Mateusz Dzwończyk Mirosław Dzwończyk KELL RALLY DIVISION Motorland Yamaha YXZ MOTORLAND
22 SSV Piotr Cierzniewski PC RALLY PC Rally Yamaha xyz100r
23 SSV KONRAD KACPER KAMIŃSKI . . G4 MOTORSPORT YAMAHA YXZ1000R
24 Sport Marcin Kruszewicz Jacek Felner PIS Mitsubishi Pajero
25 Sport Tomasz Kmon Wojciech Malita Suzuki 4×4 Strzyżów Suzuki Jimny
26 Sport Stanisław Kajdy Anna Kajdy KAJ Kielce Land Rover Defender
27 Sport Robert Rożek Maciej Kulczycki EBC Brakes Team Poland Suzuki Grand Vitara II
28 Sport Dariusz Skubis Agnieszka Skubis Sand Rally Team Mitsubishi Pajero
29 Sport Michał Lipski Nikola Kowalska Motopark Klub Koszalin Mitsubishi Pajero
30 Sport Jacek Rduch Gabriel Szafrański PZM Mitsubishi Pajero III
31 Sport Maciek Czarniecki Paweł Kulikowski . Mitsubishi Pajero
32 Sport Krzysztof Staniek Zbigniew Łazarczyk PAJERO Mitsubishi Pajero
33 Super Sport Karol Lenkiewicz Przemysław Barcewicz Sokółka 4x4 Nissan Patrol
34 Super Sport Piotr Paliński Kamil Skowron PITERS MOTORS KICIA Kicia Kicia
35 Super Sport Marcin Proszkowski Arkadiusz Gadziała SPARTA WROCŁAW LAND ROVER DISCOVERY
36 Super Sport Tomasz Krzemienowski Grażyna Krzemienowska . Nissan Patrol Integrale
37 Super Sport Piotr Politowski Waldemar Kaja Politowski OFF-Road Team Nissan Patrol
38 Super Sport Dominik Skowron Jaje Sebastian Dodex Team Bmw zmota Zmota
39 Super Sport Krzysztof Sala Mateusz Bulek Quadra team service Suzuki Vitara Evo
40 Super Sport Dariusz Samczuk Piotr Samczuk Samczuk Off-road Team Land Rover Defender
41 SSV Turbo Andrzej Biały Patryk Biały MOTO-AR Can-am Maverick XRS
42 SSV Turbo Tomasz Targosz WOJCIECH SAPETA PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XDS
43 SSV Turbo Robert Biały Angelika Biała MOTO-AR Can-am Maverick XRS
44 SSV Turbo Grzegorz Urbanik . . RST RACING TEAM Can-am Maverick X3 XRS
45 SSV Turbo Marek Kubiczek Damian Gacek PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 DS
46 SSV Turbo Tomasz Porebny Grzegorz Szulc Kmcross Lublin Can-am Maverick X3
47 SSV Turbo Adam Goński . . RST RACING TEAM Can-am Maverick X3 XRS
48 SSV Turbo Artur Brzozowski . .. PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
49 SSV Turbo Mariusz Ornat Krzysztof Zobek PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
50 SSV Turbo Paweł Kazana .... ... PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
51 SSV Turbo Rafał Papkala Brajan Rojek PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
52 SSV Turbo Radosław Michalski Marcin Wojnarowski PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
53 SSV Turbo Bartek Radecki Marcin Hałubek PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XDS
54 SSV Turbo Przemysław Turek Paweł Żak PURE MOTORSPORT Can-am Maverick X3 XRS
55 SSV Turbo Roman Kulczycki Andrzej Chromik PerfectMoto RACING Can-am Maverick X3 XRS
56 SSV Turbo Konrad Arasimowicz Michał Sierociuk CDS Can Am Maverick
57 SSV Turbo Konrad Ślusarz Jowita Marczak PerfectMoto Racing Can-am Maverick X3 RC
58 SSV Turbo EMIL BOŻEK BŁAŻEJ GÓRKA MOTOPARK KLUB KOSZALIN CAN AM MAVERICK X3
59 SSV Turbo Maciej Madela Milena Madela M-moto Can am Maverick
60 SSV Turbo Tomasz Majczak Radosław Turek PURE MOTORSPORT Can-am Maverick X3 XRS
61 SSV Turbo Piotr Adamczyk Krzysztof Adamiec PERFECTMOTO RACING CAN-AM MAVERICK X3
62 SSV Turbo Arkadiusz Szcześniak Michał Szcześniak MOTO-AR Can-am Maverick X3
63 SSV Turbo Andrzej Karłowicz - - Automobilklub Polski Can am Maverick X3
64 Buggy Piotr Kłosowski . . ——- Buggy Solo
65 Buggy Piotr Baćko . . ——- Buggy Dysk
66 Buggy Magda Zielińska . . Polska Liga Buggy Buggy Fire
67 Buggy Przemek Stańko ... ... ... Edge Barracuda
68 Buggy Leszek Machala . . Janowice off-road sam buggy megalodon
69 Buggy Kazimierz Zielinski Karina Zielinska Szajowozy.Net buggy st 3
70 Buggy Mateusz Brokos ------ ------ ----- Buggy Piranha